Siteyi Türkçe dilinde gezin Siteyi İngilizce dilinde gezin Sailorson Apart Hotel Resmi Web Sitesi Siteyi Norveçce dilinde gezin
  Site Haritası
  Kullanım Koşulları
  Gizlilik İlkeleri
      Ana Sayfa > Site Haritası > Sailor Apart Hotel Resmi Web Sitesi Gizlilik İlkeleri

Sailor Apart Hotel ve Ekip Bilişim Hizmetleri - Sema Timur, ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiç bir şekilde kullandırmaz.

Sailor Apart Hotel ve Ekip Bilişim Hizmetleri - Sema Timur, bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

• Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek

• Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek

Kişisel bilgilere sadece yetkili Sailor Apart Hotel ve Ekip Bilişim Hizmetleri - (Sema Timur) üst düzey yetkilileri ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan teknik yetkilimiz erişebilirler. Sailor Apart Hotelve Ekip Bilişim Hizmetleri - Sema Timur, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.) web sitesini iyileştirmek ve genel olarak ziyaretçiler (tüketiciler) hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kendi iç çalışmalarında kullanır. Üçüncü kişilere hiçbir şekilde açıklanmaz ve paylaşılmaz.

Sailor Apart Hotel, sitesindeki bağlantılar aracılığı ile gideceğiniz diğer sitelerin, Sailor Apart Hotel Gizlilik İlkeleri 'ne uyacaklarını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Saygılarımızla

Sailor Apart Hotel

 
**Sailor Apart Hotel @ 2010**
Powered by
Ekip Bilişim